Команда

Персонал школи водіння “FreeRide” – це висококваліфікована команда, що складається з досвідчених фахівців та інструкторів теоретичного і практичного курсу з колосальним стажем роботи. Кожен з команди поділиться з Вами не тільки педагогічними знаннями, але і набутим досвідом професійного водія і безліччю райдерскіх нюансів. Навчання водінню мотоцикла відбувається виключно на спеціальному закритому майданчику.
Ольга
Адміністратор навчального процесу. Знайомство зі школою водіння “FreeRide” починається саме з неї, адже саме вона відповідає на всі Ваші питання по телефону, сайту, e-mail і в соціальних мережах; надає більш детальну інформацію стосовно організації та подальшого навчання в школі; проводить запис на заняття. Також веде всі питання по оформленню документів, розрахунками, подарунковим сертифікатам і рекламним кампаніям. Інструктор теорії і медичної підготовки.
Костянтин
Інструктор з водіння. Має вищу педагогічну освіту. Волонтер команди Мотохелпу. Відрізняється особливим підходом до учнів, добре бачить помилки і правильно їх виправляє, змушує на кожному уроці викластися до останнього і піти з новими знаннями. Дуже вимогливий. Мотивується принципом: «Якщо щось не виходить, краще пояснити ще раз». Проводить заняття не тільки з дорослими але і з дітками від наймолодших вікових груп. Тренер національної категорії по Таеквон-до. На даний момент їздить на Kawasaki ZX14 special edition.
Юрій

Інструктор з водіння. Досвідчений мотоцикліст з великим стажем водіння Доступно пояснює і вказує на помилки, допомагає їх виправити. Має вищу педагогічну освіту. Його спокій дозволяє учневі після кожного пройдений уроку відчувати себе впевненим у своїх діях і отриманих навичках. Багато уваги приділяє питанням безпеки в місті. На даний момент їздить на Suzuki DRZ