Круїзер

Double Bubbles Racing Team

Тренування на пітбайку підходить для двох категорій:

  • В першу чергу для тих, хто хоче навчитися повноцінно керувати мотоциклом. Зрозуміти, що таке спортбайк, і для чого він.
  • Друга категорія, це ті, хто хоче стати справжнім спортсменом, бути членом команди Double Bubles Racing Team

* Програма навчання будується за методикою KSB Sport – Centro de pilotaje. Для цього, ми (напевно, перші з України) поїхали до Валенсії в Школу і тепер розвиваємо цей напрямок тут. Чим дуже пишаємося.

Тренування на Питбайк використовують спортсмени всіх рівнів, як в Україні, так і в світі, при підготовці до супермото і шосейно-кільцевих мотоперегонів, адже основну роль відіграє правильна техніка їзди, посадка, стиль.

– Чому?

– Тому що Питбайк істотно менше і легше «великого мотоцикла», але завдяки цьому так спортсмен може швидше і ефективніше відпрацювати потрібні елементи і техніку управління.

Швидкість нижче? Так, нижче. Але і всі інші параметри пропорційно менше. Відповідно менше колеса, а це означає, що менше пляма зчеплення з асфальтом і значить, помилка буде коштувати дорожче. Падінь буде більше, а травматизму менше.

2. При собі мати

  • термобілізну, посвідчення особи

* За умови систематичних тренувань, спортсмену буде необхідний свій захисний комбінезон і вся потрібна екіпірування, трековий мотоцикл.

** З логістикою, зберіганням і обслуговуванням Команда допомагає.

3. Мотоцикл

  • Geon
  • YCF
  • Ваш мотоцикл

4. Ціна: 1500 грн

  • Графік занять – індивідуальний, за попереднім записом
  • Оренда мотоцикла, повна захисне екіпірування і вартість бензину входить в ціну

Для уточнення деталей і запису зв’яжіться з нами за тел.:

+38 073-757-99-57
+38 066-757-99-57

e-mail: [email protected]

Перед тим як оплатити курс, зв’яжіться з нашим менеджером по телефону або натиснувши кнопку “замовити зараз”. В цьому випадку ми зв’яжемося з вами найближчим часом і уточнимо деталі вашого майбутнього навчання, а так само обговоримо дату першого уроку. Після того, як це буде зроблено, сміливо переходите по кнопці “сплатити”. Чекаємо вас на тренуванні.

Записатися на курс

Ваше ім'я*
Номер телефону*
Зручний час для дзвінка*
Ваші побажання та коментарі

Обраний курс: Пробний

Ваше ім'я*
Номер телефону*
Зручний час для дзвінка*
Ваші побажання та коментарі
Ваше ім'я*
Номер телефону*
Зручний час для дзвінка*